Zpráva za Prahy

Konečně roztály ledy a já mohl vyrazit k vodě. Vyrazil jsem na jednu vodu v Praze, kde vím, že hned jak ledy povolí, začnou se kapříci krmit. Je to voda, kde velké ryby neplavou, ale každá voda má svoje kouzlo, takže mně potěší i kapři menších rozměrů a rozhodně si jich moc vážím.

Zpráva za Prahy

Konečně roztály ledy a já mohl vyrazit k vodě. Vyrazil jsem na jednu vodu v Praze, kde vím, že hned jak ledy povolí, začnou se kapříci krmit. Je to voda, kde velké ryby neplavou, ale každá voda má svoje kouzlo, takže mně potěší i kapři menších rozměrů a rozhodně si jich moc vážím. Jako nástrahu jsem zvolil pop up banán zalitý NHDC a esencí banán. Do pva jsem nadrtil boilies banana cold water a zalil dipem. Nad místem jsem ani tolik nepřemýšlel. Hned pod nohama byla padlá větev. Kapři neváhali a hned po 10 minutách jsem měl záběr. První vycházka k vodě a hned jsem si krásně zachytal.

Za Imperial baits a ct-exil Jiří Moc.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.