Znovu v síti

Zdravím vás. Posílám několik fotek z výprav, které jsem podnikl v druhé polovině října. Nedávno jsem při prohlížení starších fotek narazil na jednu z předloňského roku s nádhernou, zdravou rybou, které tehdy chyběl pouze kousek k dosažení magické hranice 20ti kilogramů. Řekl jsem si, tuhle tak znovu chytit. Netušil jsem, že se mé přání během cca 14 dnů vyplní.

Znovu v síti
Zdravím vás. Posílám několik fotek z výprav, které jsem podnikl v druhé polovině října. Nedávno jsem při prohlížení starších fotek narazil na jednu z předloňského roku s nádhernou, zdravou rybou, které tehdy chyběl pouze kousek k dosažení magické hranice 20ti kilogramů. Řekl jsem si, tuhle tak znovu chytit. Netušil jsem, že se mé přání během cca 14 dnů vyplní.

Během těchto výprav mi ztěžovalo lov velké množství vodou putující trávy. Montáže jsem nedokázal udržet na lovném místě déle než dvě hodiny. Tohle ještě nepamatuji. Nakonec jsem rezignoval, vzdal neustálé čištění vlasců a přehazování obou prutů a lovil pouze na jeden prut, nahozený proti proudu řeky, kde se dala montáž udržet přeci jenom o chvíli déle. Přesto jsem si to užil. Podařilo se mi chytit několik kaprů kolem 9 kg, lysce 13,40 kg, šupináče 16 kg a jako třešničku na dortu šupíka 20,60 kg. Při prohlížení a přiblížení fotky na displeji foťáku mě napadlo, že by to mohla být ryba, kterou jsem si přál chytit. Kontrola obou fotek doma na počítači mi to potvrdila. Krmil jsem a chytal na doma rolované boilies Monster-Liver s bílou V-Pops máčenou v esenci Monster. Daniel Kobr

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.