Změna je život

Na počátku roku jsem se rozhodl pro změnu boilie na které budu lovit v nové sezoně. Volba padla na Imperial Baits. Jako vždy při zkoušení něčeho nového jsem byl plný očekávání ale přeci jen místa na kterých chytávám mají „svou hlavu“. I když jsem třeba udělal i nějaký záběr tak mi ryba zajela do vázky nebo rovnou uřízla odpalovou šňůru o hranu. Samé radosti. Důležité ovšem bylo že jsem se poměrně dost rychle prokousal sortimentem imperialu a postupně si našel své boilie.

Změna je život

Na počátku roku jsem se rozhodl pro změnu boilie na které budu lovit v nové sezoně. Volba padla na Imperial Baits. Jako vždy při zkoušení něčeho nového jsem byl plný očekávání ale přeci jen místa na kterých chytávám mají „svou hlavu“. I když jsem třeba udělal i nějaký záběr tak mi ryba zajela do vázky nebo rovnou uřízla odpalovou šňůru o hranu. Samé radosti. Důležité ovšem bylo že jsem se poměrně dost rychle prokousal sortimentem imperialu a postupně si našel své boilie. Na prvním místě je pro mne prozatím boilie Elit které mi hned při první zkoušce ulovilo krásného lysce. Co mu chybělo do velikosti nahradila jeho bezchybnost. Další boilie které jsem zařadil mezi své oblíbené je crawfish je to podle mého klasická labská vůně. Nepochybuji že mi ještě v letošní sezoně dopomůže ke spoustě krásých ryb. V neposlední řadě jsem si také oblíbil boilie monsters paradise. Výrazná česneková vůně mi obstarala několik krásných jízd. Ke všem třem druhům používám v-popky zalité esencemi. Poprvé v jsem také začal využívat amino dipy a gely. Když se nedostávám k vodě na delší výpravy ale jen na „nočky“. Snad co nejdřív dosáhnu nějakých úspěchů o které se budu moci podělit. Zde jsou zatím mé poslední úlovky. Ondra

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.