Zahraniční pískovna

Pavel Král vyrazil v srpnu s kamarádem na jednu zahraniční pískovnu. Nabízíme vám krátký report z jejich výpravy, kde se jim podařilo ulovit i kapra o hmotnosti přesahující 20kg.

Zahraniční pískovna

Zasílám pár fotek ze zahraniční výpravy. Ke konci července jsme se vydali na pět dní na jednu zahraniční vodu. Pro příjezdu jsme zjistili, že všechna místa na jezeře jsou obsazena a nám zůstalo jedno poslední místo, a to na opačné části než jsme měli v plánu. Zakrmili jsme asi dvaceti kily partiklu a dvěma kily Elite-Strambery a stejným množstvím Monster- Liver. První záběr přišel již po dvanácti hodinách, kdy se mi rozjel prut s jahodou. Po krásném souboji jsme se setklali s místním šupináčem o váze 20,85kg. Do rána ale již další záběr nepřišel. Druhý den začal excelovat můj kolega, který si připsal přes den připsal jednoho menšího lysce. Večer se mu povedli tři záběry. Výsledkem byl lysec o váze 18kg, 14kg a o jednu rybu přišel. Úspěšnou nástrahou byl Worm Up. Třetí den jsme se pokusili přesunout na jiné místo, ale marně. Po klidném dni bez záběrů jsme se v noci dočkali o

smi záběrů od ryb v rozmezí 8– 12kg Následující den parťák zdolal lysce 18,5kg, ale i tak jsme se rozhodli na poslední noc přesunout na druhou stranu jezera. Zde se nám povedlo zdolat několik kaprů do deseti kilo a jednoho o váze 15,5 kilogramů. Za pět dní se nám tak podařilo zdolat 18 kaprů z toho 4 kapři nad patnáct kilo. Nejúspěšnějšími nástrahami byla Elite stramberry a Worm up.

Pavel Král

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.