Zahraniční jezero

Jeste před třením jsem stihnul jednu týdení výpravu. Vybral jsem jedno zahraniční jezero o rozloze cca 100ha. Chytá se tam pouze na odhoz tak sem nemusel tahat lodě a hromadu vybavení. Z domova vyrážím v sobotu v noci abych byl druhý den dopoledne na místě. Cesta proběhla vpořádku a dopoledne stojím u jezera. Je třeba zakoupit povolenku k lovu a hurá na ně. Trochu sem o jezeru něco věděl a mel dopředu připravené kde bych chtěl lovit.

Zahraniční jezero

Ahoj, Jeste před třením jsem stihnul jednu týdení výpravu. Vybral jsem jedno zahraniční jezero o rozloze cca 100ha. Chytá se tam pouze na odhoz tak sem nemusel tahat lodě a hromadu vybavení. Z domova vyrážím v sobotu v noci abych byl druhý den dopoledne na místě. Cesta proběhla vpořádku a dopoledne stojím u jezera. Je třeba zakoupit povolenku k lovu a hurá na ně. Trochu sem o jezeru něco věděl a mel dopředu připravené kde bych chtěl lovit.

Jedno z míst bylo volné tak sem se mohl dát do práce. Markrem sem si našel místo a mohla začít spombovací dřina. Po nakrmeni nahazuji montáže na svá místa a vklidu si jdu udělat kávu. Měl sem toho po cestě docela dost tak sem drobet vytuhnul v křesle. Asi po hodině mě probral souvislí tón signalizátoru a já si vychutnal první záběr. Říkal sem si že to bylo ňáké rychlé.Kapřík nebyl ňák velký ale potěšil. Příští tři dny sem zažil spoustu záběrů a třešničkou na dortu byli dva kapři přes dvacet kg.

Kapři byli neskuteční bojovníci a zdolavačky trvaly i víc jak půl hodiny. Moc sem si to užíval.Prostě dovolená podle mích představ

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.