Výprava na Labe

Výpravu na Labe jsem plánoval hodně dlouho. Na místo kde jsem měl chytat jsem se neskutečně těšil. V minulosti jsem zde již lovil a místo je to nádherné. Byl celkem pařák takže ryby byly ve sloupci. Jedinou šanci na záběr jsem měl bud' večer a nebo ráno.

Výprava na Labe

Výpravu na Labe jsem plánoval hodně dlouho. Na místo kde jsem měl chytat jsem se neskutečně těšil. V minulosti jsem zde již lovil a místo je to nádherné. Byl celkem pařák takže ryby byly ve sloupci. Jedinou šanci na záběr jsem měl bud' večer a nebo ráno. A tak to taky bylo! První den mě přišel pozdravit kapřík junior a cejn. Druhý den, moje celodenní ticho přerušila brutální jízda! Již po pár vteřinách boje jsem věděl že to nebude jednoduchý souboj. Kapr mi po dlouhé zdolávačce zajel do spadlého stromu asi deset metrů před břehem. Kapra jsem nechtěl ztratit. Věděl jsem že je to na sto procent ryba hodně přes deset kilo. Nezbývalo nic jiného než jít do „trenek“. Snažil jsem se šokovku pod vodou rozmotat, ale to nešlo. Poslední možnost byla vytáhnout kapra ručně. Nahmatal jsem konec šokovky a rukou jsem ho navedl do podběráku. Byl tam !!! Radostí jsem se rozbrečel. Rovných 17Kg ! Týhle ryby si neskutečně vážím !

Další záběr přišel hned ráno. Šupík 11Kg. Následujících několik dní jsem záběry dostával jen od cejnů. Poslední dva dny Mi dva kapři spadly a jednoho jsem ještě zdolal. Lehce přes 11Kg. Všichni kapři si z krmnýho místa zobli dvě kuličky 16mm Monsters Paradise.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.