Výprava na kterou se nezapomíná

Zdravim všechny příznivce IB! V druhé polovině září jsem se vydal na jeden malebný revír ve středních čechách. Pomalu chladnoucí voda dávala tušit šanci na nějaký úlovek. Po klasickém vybudování tábora přišlo na řadu rozmístění prutů. První prut jsem pokládal na písečnou lavici, která sahala z 5,5 metrů na 3 metry. Místo pro druhý prut jsem zvolil pod protějším břehem.

Výprava na kterou se nezapomíná

Zdravim všechny příznivce IB! V druhé polovině září jsem se vydal na jeden malebný revír ve středních čechách. Pomalu chladnoucí voda dávala tušit šanci na nějaký úlovek. Po klasickém vybudování tábora přišlo na řadu rozmístění prutů. První prut jsem pokládal na písečnou lavici, která sahala z 5,5 metrů na 3 metry. Místo pro druhý prut jsem zvolil pod protějším břehem.

Kapři reagovali na předložené krmení a nástrahy skvěle, a tak jsem si užíval rybařinu se vším všudy… Za 6 dní rybolovu bylo úspěšně zdoláno 43 kaprů a někteří stáli opravdu za to :-). Neskutečnou radost jsem měl z výstavního lysce a téměř 1 metr dlouhého šupináče. Byly to takové třešničky na dortu, ale i ostatní úlovky měly svou krásu. Vše uloveno na nástrahy – Monster-Liver a Crawfish s bílou V-Pops zvýrazněné L-P pastou či aminogelem. Sečteno a podtrženo, když má člověk dobře zvolené místo, kvalitní krmení a samozřejmě rybářské štěstí, tak se z výpravy stane nezapomenutelná…

Přeji Všem napnuté vlasce do konce roku!

Martin Kamp

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.