Výprava do neznáma

První výpravu jsem si naplánoval na velikonoční svátky. Celkem jsem měl k dispozici 5 dní. Po dlouhém bádání na jaký revír vyrazit, jsem se rozhodnul pro mě úplně neznámou svazovku. Nedělal jsem si nějaké velké naděje, že nachytám. Po příjezdu, postavení bivaku a připravení prutů jsem si udělal krmení.

Výprava do neznáma
První výpravu jsem si naplánoval na velikonoční svátky. Celkem jsem měl k dispozici 5 dní. Po dlouhém bádání na jaký revír vyrazit, jsem se rozhodnul pro mě úplně neznámou svazovku. Nedělal jsem si nějaké velké naděje, že nachytám. Po příjezdu, postavení bivaku a připravení prutů jsem si udělal krmení. To se skládalo z amino pelet, kukuřice, boilie banana a elite strawberry. Tím jsem si nakrmil jeden prut přímo pod stromy a umístil tam mojí montáž s 16mm elite strawberry s popkou stejné příchutě.
Na druhý prut jsem dal boilie 20mm monster liver s popkou a celé jsem to obalil pastou carptrack a hodil na volnou vodu. První záběry chodily právě na monster liver. Po dvou dnech jsem se rozhodl pro změnu, a tou byla v 16mm plovka elite strawberry. Na tu se mi po nejaké chvíli povedlo udělat nějaké záběry. Bohužel žádný s kapříku ani nepřesáhl hranice 5 kg.Poslední večer, těsně před koncem chytací doby mi dvakrát pipnul prut s plovkou. Neuvěřitelné překvapení. Do podběráku se mi podíval krásný jeseter. Byl jsem překvapen že se mi ho podařio chytit na svazové vodě. Na celém revíru je jich jen pár.Do konce výpravy už záběr nepřišel . Voda byla ještě dost studená, ale i přes to jsem si zachytal a jedu domu spokojený.

Míra Dalihod

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.