Vycházka na Labe

Ahoj Všem , očekávaný podzim už klepe na dveře ,tudíž je potřeba se pověnovat lovu kaprů. Dohodli jsme se s kamarádem Ferym a vyrazili na naší oblíbenou řeku Labe. Výber místa byl jasný a tentokrát jsme vyrazili zkusit spodní část této řeky.

Vycházka na Labe

Ahoj Všem , očekávaný podzim už klepe na dveře ,tudíž je potřeba se pověnovat lovu kaprů. Dohodli jsme se s kamarádem Ferym a vyrazili na naší oblíbenou řeku Labe. Výber místa byl jasný a tentokrát jsme vyrazili zkusit spodní část této řeky.

Dorazili jsme na místo a nastalo náročné převážení výbavy na vozíku cca 350m. Když jsme přibližně po hodině navozili výbavu ,začli jsme rozdělávat bivaky a připravovat náčiní. Na Iboatu jsme si echolotem zjistili dno ,už stačilo jen nahodit. Momentálně víme ,že Labe není moc produktivní ,takže jsme začli vymýšlet jak kapry přimět k záběru. Každý jsme zvolili druh nástrahy podle svého uvážení a kaprolov mohl začít. Celkově se nám podařilo udělat tři záběry, jeden šupík kolem 8kg a dva lysci 11 a nádherných 16kg.

Šupík a lysec 16kg přišel na novinku uncle bait extra strong 1x20mm+popka 1x16mm té samé příchutě ,druhý lysec si zobnul crawfish 1x20mm+1x20mm crawfish halfn halfs + dip crawfish. Celkově nás překvapila novinka uncle bait ,která si vydobila krásné ryby. Po pěkně stráveném čase u vody jsme se museli rozloučit s kapry a vyrazit domů. Opět následovalo převážení výbavy zpět k autům ,kdy jsme si zase zamakali ,ale stálo to za to!

Tak zase příště Fery a Mára

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.