Víkend na rameni řeky

Ahoj přátelé, se svou kočkou Šárkou a dlouholetým parťákem Yorkšířicí Terkou jsem se tento víkend vypravil na staré rameno Labe.

Víkend na rameni řeky

Doma jsem se rozhodoval jaké boilies s sebou vezmu a rozhodl jsem se naprosto jednoznačně pro boilies Monster Liver. Neumím ani popsat, jak právě této pecce věřím a také se mi to samozřejmě vyplatilo!!!!!!!

Jeden klacek jsem umístil kousek od břehu těsně k leknínům a druhý do prostoru na volnou vodu. Na oba pruty jsem dostával střídavě záběry a postupně lehce dokrmoval. Sice se jednalo o menší, ale zato nádherné kapříky. Já i Šárka jsme si užili krásný víkend a skvěle jsme si odpočinuli od práce a celkově vypnuli, protože jsme byli úplně sami a to se nám moc líbilo. ☺
Tento víkend frčím s mým kamarádem na jednu fantastickou vodu a jsem přesvědčen, že boilies Monster Liver mi přinese zase rybu, o které dám hned vědět a budete se o ní moci dočíst hned v příštím článku. Přeji všem dobrým rybářům krásné úlovky a pamatujte, že i menších kaprů bychom si měli vážit, protože i oni nám udělají přeci velkou radost. Vždyť jde hlavně o to vypnout, nic neřešit a užívat si přírody a všeho krásného, co kolem nás je.

Honza „Drak“ Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.