Víkend s černobílou

Ahoj všem od vody,vrátil jsem se z jedné víkendové vycházky spokojený a v dobré náladě,protože černo bílá kulička Cartrack Crawfish které jsem nastražoval pod háček pro mne ne moc netradičním způsobem . Jedna půlka verze bílé kuličky a druhá verze černé kuličky a proti sobě ( fotodokumentace ) všechno jsem to ještě před nahozením poslal do dipu Carptrack Amino Crawfish a děly se zázraky.

Víkend s černobílou

Ahoj všem od vody,vrátil jsem se z jedné víkendové vycházky spokojený a v dobré náladě,protože černo bílá kulička Cartrack Crawfish které jsem nastražoval pod háček pro mne ne moc netradičním způsobem . Jedna půlka verze bílé kuličky a druhá verze černé kuličky a proti sobě ( fotodokumentace ) všechno jsem to ještě před nahozením poslal do dipu Carptrack Amino Crawfish a děly se zázraky.

Kapříkům jsem tam po příjezdu do lovistě nastřílel prakem cca 1kg kuliček na prut a krmící raketou Carptack amino pelety 4mm zalité dipem Crawfish, nic přehnaného ale spolehlivého.Po dobu víkendovky jsem docílil několika ti záběrů v podobě i nežádoucí bíle ryby to ale k tomu prostě patří ono vydržet a prochytat se stojí čas o to je to krásnější .

i přes velkou aktivitu malých kaprů a bílé ryby se přeci podařilo přelstít i lepší ryby než ty co jsem po dobu výpravy nachytal. Podložku jsem zase domů odvážel mokrou nestihla ani uschnout . Jiří Petržela IB Team

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.