Víkend s černobílou super

Ahoj všem od vody, vrátil jsem se z jedné víkendové vycházky spokojený a v dobré náladě. Pod háček jsem dával kombinaci bílé a černé kuličky Crawfish. Před nahozením jsem vše ještě řádně několikrát vymáčel v Aminigelu Crawfish a začali se dít zázraky.

Víkend s černobílou super

Ahoj všem od vody, vrátil jsem se z jedné víkendové vycházky spokojený a v dobré náladě. Pod háček jsem dával kombinaci bílé a černé kuličky Crawfish. Před nahozením jsem vše ještě řádně několikrát vymáčel v Aminigelu Crawfish a začali se dít zázraky.

Kapříkům jsem tam po příjezdu k vodě nastřílel prakem cca 1kg kuliček ke každému prutu. Raketou jsem přihodil Carptrack Amino pelety 4mm zalité dipem Crawfish. S krmením jsem to nijak nepřeháněl. Za víkendovou rybačku jsem docílil několika záběrů, bylo důližetý vydržet a prochytat se skrze nechtěnou osádku revíru. I přes velkou aktivitu malých kaprů a bílé ryby se mi přeci podařilo přelstít i lepší ryby.

Jirka Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.