Věrnost se vyplácí

Ahoj všem ibečkám, pár dní zpět jsem podnikl moji první výpravu na noční vábničku z lodi na vousatý a docela se na poprvé dařilo. Podíval se na břeh i jeden lepší kousek, po skončení výpravy jsem na nic nečekal .Sbalil věci na kapry a vyrazil bez dlouhého rozmyšlení k vodě. Hold těžko kapra chytnu na sídlišti.

Věrnost se vyplácí

Ahoj všem ibečkám, pár dní zpět jsem podnikl moji první výpravu na noční vábničku z lodi na vousatý a docela se na poprvé dařilo. Podíval se na břeh i jeden lepší kousek, po skončení výpravy jsem na nic nečekal .Sbalil věci na kapry a vyrazil bez dlouhého rozmyšlení k vodě. Hold těžko kapra chytnu na sídlišti.

Všechno jsem si nějak předem promyslel dopředu a moji taktikou pro tuhle výpravu byla moje výborná kulička elite-strawbery v powder pastě doplněná o GLM extraxt a chutový stimulátor ,též elite-strawbery nic jiného jsem si krom 5 kg jahody k vodě nebral.Vsadil jsem na jednu kartu a vyšlo to na břeh se podíval pro mně moc krasný Lysec ,kterého se mi podařilo zařadit do foto alba.Kapříkovy zachutnala jedna 20 mm kulička elite-strawbery obalená v pastě a k montážím jsem přidával rozdrcené kuličky jahody a do prostoru po 2 kg celých i napulenych kuliček boilie .

Byl jsem rád že tento šprím vyšel a moje taktika s jedním druhem boilie přiměla kapra k záběru ,asi je holt magická ať se vám s produkty IB po zbytek roku daří a pamatujte jahoda výborná!!!

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.