Velká pískovna

Trvalo mi celkem dlouho vymyslet, kam se vydám na letošní podzimní prázdniny. Nakonec jsem zvolil jednu soukromou vodu. Důvod byl jednoduchý. Letos už jsem si na svazových vodách užil až moc.

Velká pískovna

Trvalo mi celkem dlouho vymyslet, kam se vydám na letošní podzimní prázdniny. Nakonec jsem zvolil jednu soukromou vodu. Důvod byl jednoduchý. Letos už jsem si na svazových vodách užil až moc. Počínaje prácí RS až k nekonečným problémům s rádoby kaprařema. Chtěl jsem si užít 5 dní klidu a odpočinout si na nevratně blížící se maturitu. Psychicky jsem si na této rozlehlé pískovně odpočinul dokonale, ovšem po fyzické stránce jsem se vrátil domů zbitý jako pes. Po příjezdu na pískovnu jsem si promluvil s pár sedícími rybáři a správcem. Dozvěděl jsem se vcelku nemilou věc.

Kapři prý už posledních 14 dní vůbec nespolupracují. S odhodláním jsem se vydal na předem rezervované místo a hlavou se mi honily myšlenky, co budu dělat, když kapři nebudou chtít spolupracovat. Tuto myšlenku jsem hodil za hlavu hned po zavezení prvních dvou prutů. Největší problém pro mě byl, udržet ve vodě všechny tři pruty. Na tuto výpravu jsem si zvolil pouze jednu kuličku a to růžové boilie Uncle bait. Za dobu pěti dní se mi podařilo ulovit 95 kaprů. Z toho 20 z nich přesahovalo váhu 15kg.

Největší kapři měli 16kg, 16,20kg, 17kg, 17,20kg, 18kg, 18,30kg a tomu všemu vedl krásný šupináč 21,5kg. Prázdniny jsem si skvěle užil, ale už je zase na čase vrátit se na mou milovanou řeku.

Za Imperial fishing a CT Exil Šulcik.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.