Velikonoční nadílka

Můj dlouholetý kamarád Pavel, se ozval, že strávíme Velikonoce na rybách. Neváhal jsem ani minutu, protože k nám jede jen párkrát do roka. Začal jsem chystat vše potřebné. Na lovném místě jsme se sešli ve čtvrtek k večeru s tím, že Pavel tu rybařil už od středy. Už před mým příjezdem zdolal prvního kapra. Paráda, doufal jsem, že to tak bude pokračovat po celý prodloužený víkend.

Velikonoční nadílka

Můj dlouholetý kamarád Pavel, se ozval, že strávíme Velikonoce na rybách. Neváhal jsem ani minutu, protože k nám jede jen párkrát do roka. Začal jsem chystat vše potřebné. Na lovném místě jsme se sešli ve čtvrtek k večeru s tím, že Pavel tu rybařil už od středy. Už před mým příjezdem zdolal prvního kapra. Paráda, doufal jsem, že to tak bude pokračovat po celý prodloužený víkend. Po příjezdu k vodě na mě čekala výborná káva a hned jsme si stanovili jasný plán – pořádně si to tam užít a nachytat co možná nejvíc ryb.

Na zakrmení jsme vybrali amino pelety 4 a 15mm a půlené boilies. Na první zákrm padly asi 3kg téhle směsi. Pruty jsem nahodil s kombinací boilie Fish 20mm a banánové plovky zalité esencí a NHDC sladidlem. Pavel zvolil jeho velmi oblíbenou Worm UP plovku 16mm.

První záběr jsem měl už po dvou hodinách. Ryba se držela dlouho u dna, ale nevypadalo to, že to bude kdo ví jaký obr :-) Nakonec z toho byl krásný šupík 13,7kg. Byla to zároveň i největší ryb společné výpravy s Pavlem. Po zbytek výpravy záběry chodily celkem pravidelně a podařil se nám i krásný double :-) Každý den jsme dokrmovali asi 2kg směsi a tím jsme si ryby udrželi na lovném místě.

Pavlovi se v pátek na plovku Worm UP povedl pěkný 13,5kg kapr. V neděli pak nastal čas pobalit všechny věci a každý z nás vyrazil na jinou stranu republiky za svojí milovanou rodinou. Celkové skóre nachytaných ryb bylo 22 a musím říct, že původní plán jsme si splnili na 100% a užili jsme si to!

Za IB Team Tomáš Popelka

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.