Večerní vycházky

Ahoj, poslední dobou zjišťuji a potvrzuje se mi i na úlovcích, že je mnohem lepší strávit 6 hodin u vody v týdnu o všední den, než jít na ryby jako každý v pátek večer do nedělního rána.

Večerní vycházky
Ahoj, poslední dobou zjišťuji a potvrzuje se mi i na úlovcích, že je mnohem lepší strávit 6 hodin u vody v týdnu o všední den, než jít na ryby jako každý v pátek večer do nedělního rána. Není nad to, když přijdu ve středu po práci kolem 17 hodiny k vodě, kde není ani živáčka, mám svůj klid a zjišťuji sám na sobě, že mě lov i více baví a ponořím se do toho mnohem intenzivněji, než když přijdu k vodě o víkendu a vidím, jak se místa postupně zaplňují rybáři.

Kvůli tomuhle bych snad byl schopný víkendový rybolov definitivně zrušit a vycházet k vodě opravdu jen večer a vracel bych se domů pozdě v noci……ano je to strašné, když se do postele dostanu kolem půl 2 ráno a v 5 vstávám do práce, ale ten klid, samota u vody a možnosti dostat opravdový klenot vody mě prostě pohlcuje a žene přes všechno přímo dopředu hlava nehlava.

Jo, a když s sebou máte boilies Monster Liver, tak se není o čem bavit, to už je jen poslední dokonalý střípek do skládačky jak být úspěšný ☺

Za IB Honza „Drak“ Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.