Urban fishing

Je konec března, venku svítí sluníčko, a tak neváhám, beru pruty, klíče od auta a pelášim do Prahy na jeden rybník, který se nachazí v parku . Bohužel na této vode je strašný tlak rybářů a co se chytne, jde domů … Takto to chodí bohužel na každé vodě v Praze.

Urban fishing

Je konec března, venku svítí sluníčko, a tak neváhám, beru pruty, klíče od auta a pelášim do Prahy na jeden rybník, který se nachazí v parku . Bohužel na této vode je strašný tlak rybářů a co se chytne, jde domů … Takto to chodí bohužel na každé vodě v Praze. Po příjezdu jsem si nakrmil místo hrstí amino pelet 4mm, do toho jsem přidal drcené boilie uncle baits a co nejpřesněji jsem poslal ořezanou 16 mm kuličku uncle baits namočenou v dipu na zakrmené místo.

Po 5 minutách jsem měl jízdu a první dorostenec. Za 2 hodinky jsem udělal 8 záběrů a přesně po 12 h přestanou ryby žrát. Ten den se mi, jako jedinému, povedlo dostat alespoň nějakého kapříka z vody.

Netrvalo dlouho a už ke mně putovaly montáže přítomných rybářů . Tak mi vrtalo hlavou, jestli se nezbalit a nejet zase o kus dál. A tak jsem činil . Zbalil jsem pruty, sedl do auta a jel se kouknout o kus dál .. Po příjezdu k vodě jsem potkal kamaráda Dana, tak jsme prohodily pár slov, pobalily proutky a šli na věc. Jde opět o vodu, kde je vysoký tlak rybářů a na tuto vodu se ani moc kapři nevysazují, takže udělat na této svazové vodě záběr nebo chytit většího kapříka je naprostá dokonalost !!! Trochu to zkrátim, kapři doslova milovali malou kuličku uncle baits nadipovanou a nahozenou přesně 1 metr od břehu, takže vše muselo být v naprosté tichosti. To, co jsme chytli, nám dělalo největší radost. Takovéto ryby a ještě k tomu z takové vody ! Měli jsme neskutečnou radost . I když kapři nejsou gigantických rozměrů, tak z této vody to bylo neskutečné ! Druhý den po příjezdu k vodě byly naše místa obsazená a co jsem tak koukal, dělali vše tak, jako my předešlý den.

Takže lidi během našeho chytání, co nás viděli, okoukali naší taktiku a tu druhý den úspěšně zkoušeli a pár kapru pochytali. Bohužel vše šlo domů .. Za IB Jiří Moc

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.