Pěkný lysec lysec na IB

Ahoj všem kvůli práci se dostanu na ryby vždy jen pár hodin mezi pracovními směnami. O to více mě to baví . Bohužel při této akci jsem měl docela smůlu a o 2 ryby jsem přišel, další se vypla před podběrákem.

Pěkný lysec lysec na IB

Ahoj všem kvůli práci se dostanu na ryby vždy jen pár hodin mezi pracovními směnami. O to více mě to baví . Bohužel při této akci jsem měl docela smůlu a o 2 ryby jsem přišel, další se vypla před podběrákem. Docela pech ! Tak jsem si řekl to tak nejde dál a začal přemýšlet a spekulovat čím, proč a jak ..... nic po pár ztracených rybách jsem sedl a udělal nové návazce, zvětšil velikost háčků z velikosti 8 na velikost 4 a pozměnil trošku nástrahy. Odložil jsem velké průměry kuliček a nasadil malou růžovou v- popku caprtrack 10mm v esenci carptack Fish. No a přišlo to! Teprve na břehu jsem zjistil, co jsem vlastně po změně návazců a nástrahy ulovil. Co neměl kapr do velikosti, měl do krásy. Prostě bomba . Opět jsem od vody odjížděl plně štasten s two-tone venku!

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.