Tropické teploty

Zdravím IB partu, Na konci srpna jsem s parťákem vyrazily na jeden jihočeský revír. Už před odjezdem předpověď nehlásila ideální počasí k lovu. Bohužel předpověď vyšla na 110% a my se od prvního dne doslova „pekli“ na slunci v tropických teplotách… Ještě teď mě pálí záda ;).

Tropické teploty

Zdravím IB partu,

Na konci srpna jsem s parťákem vyrazily na jeden jihočeský revír. Už před odjezdem předpověď nehlásila ideální počasí k lovu. Bohužel předpověď vyšla na 110% a my se od prvního dne doslova „pekli“ na slunci v tropických teplotách… Ještě teď mě pálí záda ;). Vzhledem k počasí byla ryba aktivní pouze v brzkých ranních hodinách. Přes den jsem zkoušel zig-rig, ale bohužel bez valného úspěchu, až na jednoho perlína. Po 5 dnech jsem odjížděl se čtyřmi úspěšně zdolanými kapry, takže žádná hitparáda. Říční lov, je na léto, přeci jen lepší… Úspěšnou nástrahou byl Moster-Liver v pastě, který v teplé vodě pracuje na jedničku ;).

Pomalu, ale jistě přichází nejlepší podzimní období, tak Všem přeju hodně štěstí u vody a napnuté vlasce!

Martin Kamp

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.