Těžký říjen

Měsíc říjen byl pro mě rozhodně nejtěžším měsícem v letošním roce a to hlavně po psychické stránce. Musel jsem se smířit se změnami, které nastaly na vodách, které mi jsou k srdci nejbližší. Do nedávna jsem jezdíval k vodě pouze v týdnu a vyhýbal se víkendový navalům. Ty většinou připomínají závody plavačkařů a to není zrovna ideální pro lov velkých kaprů. Teď si pro změnu mohu dovolit lovit jen o víkendech.

Těžký říjen

Měsíc říjen byl pro mě rozhodně nejtěžším měsícem v letošním roce a to hlavně po psychické stránce. Musel jsem se smířit se změnami, které nastaly na vodách, které mi jsou k srdci nejbližší. Do nedávna jsem jezdíval k vodě pouze v týdnu a vyhýbal se víkendový navalům. Ty většinou připomínají závody plavačkařů a to není zrovna ideální pro lov velkých kaprů. Teď si pro změnu mohu dovolit lovit jen o víkendech.

Denní lov v podzimních a zimních měsících mi prakticky nic jiného nedovolí. Pokud bych nerespektoval toto pravidlo, byl bych okamžitě z kola venku, bez nejmenší šance si chytit ještě nějakého říčního krasavce. Jsem rád, že jsem to nevzdal a přizpůsobil se daným podmínkám, které panují v okolí mého bydliště. V průběhu října jsem strávil 6 dní na řece. Ve všech případech jsem si s sebou bral boilie Elite Strawberry o průměru 20mm. Tuto kuličku jsem si díky své účinnosti vážně zamiloval a myslím, že to pro mě bude na delší dobu č.1.

Mezi mé nejzajímavější úlovky z říjnových výprav patří kapr zvaný Boubelka, který je velice opatrný a na břeh se podívá jen velmi zřídka. Mě se ho podařilo ulovit na krasných 17,2kg a 88cm. Druhý můj největší říjnový kapr je šupoš 15,3kg a 93cm. Další skvělý úlovek je 14,3kg a 93cm dlouhý říční šupináč a ještě pro mě jeden z mých nejhezčích lysců vůbec, kulička 72cm a famozních 11,1kg, tento krasavec mi udělal neskutečnou radost a já si ho tak řadím mezi své nejcennější. Nakonec říjen dopadl nad moje očekávání a to vše díky pevným nervům a Elite Strawberry YES! Za ct-exil Daniel Vlk

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.