Svazová pískovna

Zdravím všechny příznivce Imperial Baits. Konečně jsem se dostal k vodě a taky zavadil o lepší rybu. Prodloužený víkend jsem strávil na jedné svazové pískovně. S sebou jsem si vzal boilie Elite a Amino pelety.

Svazová pískovna

Zdravím všechny příznivce Imperial Baits. Konečně jsem se dostal k vodě a taky zavadil o lepší rybu. Prodloužený víkend jsem strávil na jedné svazové pískovně. S sebou jsem si vzal boilie Elite a Amino pelety.

První den jsem zvolil větší zákrm , krmil jsem mixem boilie Elite a Amino peletami , tento mix jsem zaléval Carptrack inLiquidem a zasypával Carptrack powderem. Jako nejlepší nástraha se osvědčilo boilie Elite , naložené v Carptrack inLiquidu , který jsem doplnil o esenciální olej Black Pepper , takovouto kuličku jsem ještě obalil v Liquid- Powder pastě.

Na návazec jsem nastražil samotnou kouli na dno , nebo prezentace na panáčka , kdy jsem použil růžovou V-popku v esenci Elite a esenciálním oleji Black Pepper.

Tak zas někdy příště! Za IB team Jirka Vanc.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.