Super podzimní víkend

Po dlouhé době jsem se vydal k vodě na celý víkend a bylo to super. Na tuto výpravu jsem si kvůli chladnému počasí vzal mojí oblíbenou zbraň Monster´s Paradise ale také novinku Crawfish. V patek už téměř za tmy jsme s tátou a psem Montym dorazili na již předkrmené místo.

Super podzimní víkend
Ahoj všichni Po dlouhé době jsem se vydal k vodě na celý víkend a bylo to super. Na tuto výpravu jsem si kvůli chladnému počasí vzal mojí oblíbenou zbraň Monster´s Paradise ale také novinku Crawfish. V patek už téměř za tmy jsme s tátou a psem Montym dorazili na již předkrmené místo. Po 100 metrovém přenosu všech věcí a následném rozbalení, jsme nahodili pruty. Vzhledem k velmi členitému dnu už pět metrů od kraje, jsme chytali téměř pod nohami. Do půlnoci jsme neměli ani „píp,“ ale pak mi přišla nádherná jízda a po zhruba pětiminutovém souboji jsem podebral krásného šupináče.

Po další půlhodině jsem měl další záběr a takhle to bylo až do čtyř hodin do rána. Ráno před svítáním se povedl ještě jeden kousek a poté jsem šel za mým parťákem (tátou) vyzvídat co se v noci povedlo jemu. Výsledkem noci bylo cca 10 záběrů, což je na druhou polovinu listopadu skvělé. Přes den se nic nedělo a následující noc jsme měli každý po jednom záběru. Domino

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.