Stůj, co stůj

Zdarec bando! Jak docílít záběrů, když máte na lov pouze 5 hodin a nechtělo se vám bejt doma a prostě jste museli na ryby ?… Je to jednoduché. Musíte si věřit a mít ty správný koule.

Stůj, co stůj

Zdarec bando! Jak docílít záběrů, když máte na lov pouze 5 hodin a nechtělo se vám bejt doma a prostě jste museli na ryby ?… Je to jednoduché. Musíte si věřit a mít ty správný koule. Protože se rybám moc papat nechtělo, použil top kuličku z kuchyně Maxe Nollerta a to ještě dobrý, starý carptrack Osmotic-Spice 24mm a vyšlo to !! Škoda, že už ten Osmotic není měl, jsem poslední 5kg, ale jedem dál … Překvapilo mě, že jsem měl sebou také svoji stálici a to kuličky carptrack Elite-Strawbery a ty tentokrát kupodivu mlčely, až do samotného konce akce …Osmotic to ale dobře zařezal! Po 10 minutách jsem navedl kapra do podběráku a čuměl jako puk, co že jsem to vlastně vytáhl z vody. Tak zase někdy … je to bomba jezdit na ryby casto a pravidelně kmit. Přináší to ovoce. Ať se vám všem daří! Jirka Petržela

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.