Společné zahájení

I já mám již za sebou zahájení letošní sezóny a řekl bych, že to mohlo být samozřejmě i horší . Celý týden hlásili na víkend menší mrazy, normálně toto neřeším, ale mám nového parťáka a to svou milovanou Verunku a počasí řeším hlavně kvůli jejímu zdraví a já sám jel s náznakem chřipky.

Společné zahájení

Ahoj Imperialisti, I já mám již za sebou zahájení letošní sezóny a řekl bych, že to mohlo být samozřejmě i horší . Celý týden hlásili na víkend menší mrazy, normálně toto neřeším, ale mám nového parťáka a to svou milovanou Verunku a počasí řeším hlavně kvůli jejímu zdraví a já sám jel s náznakem chřipky. Zvolil jsem místo i úsek, kde jsem v životě nechytal a upřímně jsem od tohoto poznávání moc neočekával.

Na jeden klacek Paradajsko s bílou popkou v Monster esenci a na druhý nagelovaný Uncle bait 2x20mm. Na tyto růžové hopíky mám již v řadě pár ryb kolem 15kg a i tento víkend mě „jahůdka“ nezklamala. Povedly se sice jen dvě ryby, ale vzhledem k počasí, kdy ráno mrzlo a přes den pršelo, toto beru jako krásnou práci a neskutečně jsme si to užili. Verunce velké díky za statečnost a podporu, kterou mi neustále dává. Krásně jsme letos tu naší řeku odpanili a hurá na druhou výpravu, kdy se samozřejmě polepšíme i s fotomateriálem. Všem přeji ať vám to jaro neutíká a ať vám jezdí maminy ;) S pozdravem Tomáš Vondrák aka Sauron  PS: Verunce jsem pořídil nové lehátko a spacák, tak snad nebude ještě chtít ještě klacky s navijákama

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.