Sobotní překvápko

Ahoj přátelé, minulý pátek jsem se se Šárkou a našim pejskem Terkou vydal na pár hodinovou vycházku k vodě. Vybral jsem si místo, které se mi moc líbilo, ale bohužel do půlnoci jsem z něj neudělal jediný potah.

Sobotní překvápko

Ahoj přátelé, minulý pátek jsem se se Šárkou a našim pejskem Terkou vydal na pár hodinovou vycházku k vodě. Vybral jsem si místo, které se mi moc líbilo, ale bohužel do půlnoci jsem z něj neudělal jediný potah.

Při cestě domů jsem se rozhodl, že se jen tak nevzdám a rozhodl jsem se, že vodu navštívím ještě příští den a budu se řídit podle instinktu. Kolem 4 hodiny už jsem zase stál u svazovky!! Nejdříve jsem zjistil, kolik rybářů zkouší své štěstí a poté jsem se podíval, kam směřují vlny od větru a hned bylo rozhodnuto. Sedl jsem si na místo, kde jsem zatím ještě nikdy nechytal a poslal to tam. Den před tím jsem nakrmil cca 1 kg na oba pruty, ale v sobotu tomu bylo již jinak. Přesně 10 kuliček ke klacku a zhruba za dvě hodinky přišel nádherný lysec………juchu…­…boilies Monster Liver opět boduje!!!!

Honza Chvapil

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.