Skvělý start CT EXIL v barvách Imperial Baits!

Před několika dny jsme vás informovali, že se novými členy našeho týmu Imperial Baits CZ stalo také několik členů Carp Teamu Exil, včetně Daniela Vlka. Dan vyrazil na svou oblíbenou řeku a jeho první výprava s nástrahami Imperial Baits byla parádní! Gratulujeme!

Skvělý start CT EXIL v barvách Imperial Baits!

Před několika dny jsme vás informovali, že se novými členy našeho týmu Imperial Baits CZ stalo také několik členů Carp Teamu Exil, včetně Daniela Vlka. Dan vyrazil na svou oblíbenou řeku a jeho první výprava s nástrahami Imperial Baits byla parádní! Gratulujeme!

Mám za sebou úspěšný víkend na Labi, kde se mi podařilo s pomocí Elite Strawberry suprově zachytat. To i přes to, že jsem byl obšancován okolními rybáři, kteří si nedělali žádné servítky a s klidem na duši mi své montáže posílali přímo do mé kuchyně. S tím, že u vody o víkendu nebude klid člověk musí počítat a nezbývá nic jiného, než se s tím poprat. Vůbec poprvé jsem lovil na produkty firmy Imperial Baits a byl jsem vážně překvapen, jak rychle ryby na tyto dobroty reagovaly a to bez jakéhokoliv předkrmování předem. Na víkendové chytání jsem zvolil již zmiňovanou Elite Strawberry. Pro začátek jsem ke každému prutu nastřílel půl kg boilie o průměru 20mm doplněné o cca jedno kilo amino pelet 15mm. Záběrů jsem měl po celou dobu lovu opravdu hodně, což mě mile překvapilo. Mou nástrahu mi atakovali menší kapři do 8 kg. Tak jsem se rozhodl našít větší průměr boilie a to 24 mm. To se ukázalo jako dobrá volba, hned první ulovený kapr na 24mm boilie byl krásný lysec 86cm, 11,5kg. Někdy štačí jen opravdu malá změna k lepším úspěchům a to potvzuje další kapr, obrovský šupináč 105cm, 20,4kg ! Moje první výprava za Imperial a hned takový tele. Lepší start za novou flotilu jsem si nemohl přát.YES!!! Za CT-Exil Daniel Vlk.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.