Shoemaker´s Charity Cup

Na začátku prosince se konal nultý ročník závodu jednotlivců Shoemaker’s charity carp cup. Závod se konal na pískovně Toušeň a cílem bylo vybrané peníze ze startovného věnovat nemocným dětem. Počasí bylo relativně dobré, zataženo a devět stupňů. Voda kolísala mezi 2–3 stupni. Na začátek jsem zvolil růžovky Uncle bait a na drýhém prutě jsem si hrál s V-popy v esencích.

Shoemaker´s Charity Cup

Na začátku prosince se konal nultý ročník závodu jednotlivců Shoemaker’s charity carp cup. Závod se konal na pískovně Toušeň a cílem bylo vybrané peníze ze startovného věnovat nemocným dětem. Počasí bylo relativně dobré, zataženo a devět stupňů. Voda kolísala mezi 2–3 stupni. Na začátek jsem zvolil růžovky Uncle bait a na drýhém prutě jsem si hrál s V-popy v esencích.

Bohužel po prvních 24 hodinách byly uloveni pouze dva kapři a to v jiných místech než jsem se nacházel já. Z 15 závodníků zabodoval akorát Milan Švec a Josef Dytrych. Milan Švec odpoledne přidal ještě druhého kapra a ujal se vedení. Druhou a závěrečnou noc se ochladilo a to mi velmi nahrálo do karet. Během dvou hodin se mi povedlo udělat tří kapry, vše na boilie obalené v carptrack liquidu a powderu. Před ránem na to samé přišel ještě jeden menší. Dařilo se i rybářům vedle mě. Pat náctiletý Karel Kopeček zdolal dvě ryby a Bohumil „Guláš“ Schweiger vydoloval jednoho. Naproti vše zdramatizoval ještě Josef Dytrych svým druhým kaprem. Celkově se tak na závodech ulovilo 11 kaprů a z toho hned 7 ulovili kluci z Imperialu. Jelikož se zde tolik nejednalo o umístění, ale o to přispět na dobrou věc, tak se vybralo krásných 20.000 korun, které byly věnovány nadaci Kapka Naděje.

Výsledky závodu:

  1. Pavel Král 34,60 kg (4)
  2. Josef Dytrych 17,00 kg (2)
  3. Karel Kopeček nejml. 13,50 (2)
  4. Milan Švec 11,00 kg (2)
  5. Bohumil Schweiger 5,75 kg (1)
  6. Saro, Král J., Hejlová, Štefanisko, Homr, Požár, Kramla, Křítek ml., Jindra, Kopeček Nejst.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.