Sauron zdraví Imperium :)

Ahoj Impérium, je zde období, na které se každý rok těším a i když se mi to letos moc nedaří časově využít,tak se prostě snažím s tou mou krásnou parťačkou dostat k vodě jak je to jen možné.

Sauron zdraví Imperium :)

Ahoj Impérium,

je zde období, na které se každý rok těším a i když se mi to letos moc nedaří časově využít,tak se prostě snažím s tou mou krásnou parťačkou dostat k vodě jak je to jen možné. Zvolili jsme lokalitu na řece, co nejdál od lidí, kde jsem v životě nebyl ani v civilu a zabalili sebou jahodovou Elitku v průměru 16 a 20mm společně s popkama ve stejné esenci. Taktika byla jasná vzhledem k sázce o fous, netrefit rybu 15+ :).

Místo bylo jak z podzimní pohádky a strašně mě mrzí, kam kaprařina došla a není možné zveřejňovat fotky těch krásných panoramat, kdy je všude kolem ranec vymetačů, lovících fleky ostatních podle „průpalů“ na fotkách. Verunka to hlídání při focení nechápe a je z toho už také celkem otrávená. A to není v kaprařině tak dlouho jako my :). Vzhledem k nočním teplotám kolem 3°C, jsme přibalili samozřejmě rum, kterým jsme si pobyt zpříjemňovali ve formě grogu. Při balení jsme symbolicky otočili frťana i do vody, pro vodníka, jako poděkování, aby neremcal. Záběry přes den žádné, klasika a aktivita pouze v noci, v šibeniční čas. Teď už je to buď a nebo.

Taktika vyšla na jedničku a fous jsem zachránil, povedly se dvě ryby 15mínus :). Vždy když jsem zdolával, se Verunka vyhrabala ze spacáku v tu nekřesťanskou hodinu s foťákem a zdolávání prožívala se mnou :). Vždy je fajn odjíždět s rybou, bez nuly a v mém případě i stále s vlasama na hubě :). Ta třešinka snad přijde při poslední letošní výpravě, kdy stejně jako při zahájení sezóny, sáhnu i při zavírání po Uncle bait ej kej ej „Ankl faká“ :). Mějte se fajn, užijte zbytek sezóny samozřejmě ve zdraví a ať vám přijde pořádné podzimní prase ;). Já bojuju za plnovous :)

S pozdravem Tomáš „Sauron“ s Verunkou „Sauronkou“ :) :) :)

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.