Sauron na rybách

Zdravím Impérium, dodatečně zasílám zapomenuté úlovky ze dvou výprav, kdy padla bída na tu naší řeku.

Sauron na rybách

Zdravím
Impérium,

Dodatečně zasílám zapomenuté úlovky ze dvou výprav, kdy padla bída na tu naší řeku.

Jako většina z vás, tak i já moc nekamarádím s časem a i když ubývá, snažíme se s Verunkou navštěvovat Labe aspoň na krátké výpravy. Při druhé s námi byla i má dcerka Terezka, která si výpravu ve vedru samozřejmě užívala víc než já ej kej ej “hejter“ tropického počasí :-)

Lovil jsem na úseku, kde je tlak celkem slušný (kde dnes není :-) ) a kluci přede mnou a v okolí hlásili nulu. Já to prostě lépe nenaplánuju. I tak jsem z hovna vytěžil maximum. Sebou jsem bral hlavně Paradajsko s gelem, Monster Liver a pár kilo zbytků (Stickmix, Total Carp, Elite Strawberry). Při první výpravě jsem našil na oba nagelovaný Paradjsko 2x20mm. Zbytky jsem zasypal Gelem Elite Strawberry a zkusil udělat ve vodě trochu bordel kolem jednoho Paradajska. Celkem se povedlo udělat 4 záběry, bohužel zdolán pouze jeden „menší“.

Druhá výprava se lišila pouze v tom, že na jednom klacku jsem měl Monster Liver, přibalil i nové balení Centurionů a hlavně tu malou princeznu. Terezka mi před uložením ke spánku důrazně opakovala, že když chytím kapra v noci, ať jí vzbudím i když ví, že jí nechci budit :-). Hned tu noc ve velmi brzkých ranních, nebo spíše pozdních nočních hodinách se rozjelo Paradajsko a malou jsem ač nerad vzbudil. Ta maličká v tuto nekřesťanskou hodinu vyskočila a těšila se z úlovku možná víc než já :-). Každopádně první noc, první ryba = „Velký voči“. Další den se mi rozjel po hrstech krmený Monster Liver kousek od břehu. Vepř si vodil mě a boj vyhrál. Při pokusu o otočení vyříznut… Trochu depka, ale podzim před námi, takže je čas to napravit.

Ani mě už nebaví psát o kolik ryb jsem přišel, ale byly to hlavně ryby, které mě zajímají a o které nechce přicházet nikdo z nás.

Vzhlížíme s Verunkou k podzimu, kdy jí seznámím s jednonockami na té naší řece a nemůžu se nejkrásnějšího období v roce dočkat.

Mějte se fajn a vydojte z podzimu co to dá.

S pozdravem Tomáš Sauron Vondrák

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.