Rychlovka po práci

Tomáš Popelka se činí! Během několika hodin, které mohl po práci trávit na rybách se mu podařilo opět nachytat několik krásných kaprů. Tomáš se tento rok rozhodl vsadit na boilie Birdfood Banana. Všechny ryby opět pochytal na novou verzi této nástrahy určené do studené vody Birdfood Banana Cold Water!

Rychlovka po práci

Tomáš Popelka se činí! Během několika hodin, které mohl po práci trávit na rybách se mu podařilo opět nachytat několik krásných kaprů. Tomáš se tento rok rozhodl vsadit na boilie Birdfood Banana. Všechny ryby opět pochytal na novou verzi této nástrahy určené do studené vody Birdfood Banana Cold Water!

Kvůli pracovnímu vytížení jsem musel začít jezdit na ryby jen na pár hodin po práci. Místo jsem si nijak předem nepřipravoval a vsadil jsem na rychle rozpustné boilie Birdfood Banana Cold Water. Toto boilie se skvěle rozpouští i v opravdu ledové vodě, což je ten důvod, proč má moji důvěru. Boilie jsem si dva dny předem zalil dipem stejné příchuti. Montáž jsem ještě doplnil o růžovou V POP zalitou čistou banánovou esencí a NHDC sladidlem. Asi hodinu po nahození jsem se dočkal prvního záběru. Ryby byly při chuti a díky banánu se mi povedlo zdolat 5 kaprů s váhou do 13,6kg během pár hodin. Dokonce se poštěstilo a přišel i double :-D Takže co víc si přát… :-) Tohle boilie je pro mě číslo 1 pro letošní sezónu! A to ať už v podobě Cold Water nebo i v té klasické :-) Za team Imperial Baits Tomáš Popelka

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.