Říční Tažení

Po celém červenci, kdy jsem si dal odpočinek od ryb, jsem vyrazil začátkem srpna na plánovanou 24 denní výpravu na řeku Labe.

Říční Tažení

Po celém červenci, kdy jsem si dal odpočinek od ryb, jsem vyrazil začátkem srpna na plánovanou 24 denní výpravu na řeku Labe. Ryby chodily pravidelně, během celého pobytu u řeky se mi nestalo, že bych neměl ani jeden den záběr.

Kapři byli během horkých letních dnů pouze aktivní jen v pozdních nočních a ranních hodinách. Za celých 24 dní se mi podařilo ulovit 45 kaprů, kdy největší měli 17,5 kg , 16,5 kg , dále pak 10 kaprů v rozmezí 10–15 kg, hodně okolo 8 kg a zbytek dorostenci okolo 70 cm.

Povedl se také můj první Sumec v životě, který měřil rovných 125cm. Jako nástrahu a návnadu jsem používal boilies Elite a Monster Liver v průměrech 16, 20, 24 mm. Tímto hodnotím mojí výpravu za víc, jak vydařenou a všem příznivcům Imperial baits přeji mnoho úspěchů u vody a za team IB Zdeněk Marel.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.