Říční bojovník

Po delší odmlce jsem se opět dostal k vodě. Dva dny dopředu jsem předkrmoval partiklem a až po nahození obou prutů jsem ke každému přihodil pár kuliček. Na rozjezd dávám pod oba háčky po jedné kuličce 20mm, což se jeví jako správné a do večera zdolávám na každý prut kapříka kolem 60cm. Měním návazce a pod každý háček přidávám ještě jednu kuličku. Pruty odkládám mimo vidličky a jdu se prospat. Ráno mám před odchodem do práce ještě dvě hodinky času.

Říční bojovník

Lehce před čtvrtou ráno posílám oba pruty směr nakrmené místo a ještě na chvíli ulehám. Ne nadlouho, půl hodiny po nahození se rozhrčí brzda na prutu s Monsters Paradise. Příposlech mlčí, nějak jsem ho v rozespalosti zapomněl zapnout. Ryba klade od první chvíle slušný odpor a dokonce si bere i pár metrů z cívky. Po slušném souboji který se odehrával z větší části u dna pod podběrákem se na hladinu pokládá krásný říčák o délce 81cm a váhou lehce přes 10kg.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.