Říční baseball s Elite Strawberry

Hned po tom co mi dorazila první várka krmení od Davida,jsem se rozhodl vyrazit na řeku na první lov s krmením IB. Při této akci mě doprovázela přítelkyně a naše fenka alias ,,Srnka”. Před odjezdem jsem měl vytipovaných několik míst na kterých jsem nikdy před tím nelovil,bohužel pořád ta samá písnička dokola,při příjezdu na mnou vytipováné místo jsem opět narazil na soukromé pozemky, maringotky a jiné nechuťárny!

Říční baseball s Elite Strawberry

Hned po tom co mi dorazila první várka krmení od Davida,jsem se rozhodl vyrazit na řeku na první lov s krmením IB. Při této akci mě doprovázela přítelkyně a naše fenka alias ,,Srnka”. Před odjezdem jsem měl vytipovaných několik míst na kterých jsem nikdy před tím nelovil,bohužel pořád ta samá písnička dokola,při příjezdu na mnou vytipováné místo jsem opět narazil na soukromé pozemky, maringotky a jiné nechuťárny! Ve finále nic co by člověk neznal, ale to že na mě jeden z hrdých majitelů nechutných maringotek vytáhne bejzbolovou pálku a začne na mě řvát seber se a vypadni odsuď ty …… to už je i moc na mně! To co se děje kolem našich Svazových vod je do nebe volající. Po této potyčce nepanovala moc dobrá nálada, a já jsem nahodil montáže o několik kilometrů proti proudu, při smrákání přichází záběr na kombinaci Elite Strawberry +Pop-Up Uncle Bait a já během chvilky podebírám krásnou říční jikerňačku těch správných rozměrů jako podklad pod nástrahu jsem používal Boilies a Amino pelety v poměru 50/50.A na konec téhle storky bych rád pozdravil všechny Kluky s Imperial Baits týmu :) a vlastně i všechny ostatní co si tohle přečtou:) a jelikož tuto zprávu píšu v zemi Galského kohouta tak zatím ,,Au Revoir’'

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.