První výprava s IB

Svou první výprava s kuličkami Imperial baits jsem směřoval na jedno z mích velice oblíbených míst na řece. Dlouho jsem se rozhodoval, které kuličky si na řeku zvolím. Nakonec padla jasná volba na dvě příchutě. Boilie Monster liver a Elite strawberry mi hned padli do oka. Dva dny jsem si místo zlehka předkrmoval. Konečně přišel víkend a já se také dostal k vodě chytat.

První výprava s IB

Svou první výprava s kuličkami Imperial baits jsem směřoval na jedno z mích velice oblíbených míst na řece. Dlouho jsem se rozhodoval, které kuličky si na řeku zvolím. Nakonec padla jasná volba na dvě příchutě. Boilie Monster liver a Elite strawberry mi hned padli do oka. Dva dny jsem si místo zlehka předkrmoval. Konečně přišel víkend a já se také dostal k vodě chytat.

Kolem deváté hodiny večer dostávám první záběr na Monster livera. Po pěkném souboji mi končí v podběráku první lysec lehce přes 10kg. Znovu nahazuji prut a dokrmuji půl kilem boilie. Netrvalo tomu ani 15 minut a ten stejný prut se rozjíždí znovu. Následuje krátký souboj a další desetikilová ryba končí na mé podložce. Tentokrát tomu je krásný vysoký šupináč. Odbíjí 22 hodina a mě nezbývá nic jiného než jít spát. Budík nastavuji na 5:45, abych stihl vše připravit. Ráno a vlastně po celý den nezaznamenávám od kaprů sebemenší aktivitu.

Večer už hodnotím víkend jako úspěšný, když se mi najednou rozjíždí prut mimo krmné místo na Elite strawberry. Už po chvilce souboje cítím, že se jedná o pěknou rybu. Kapr mi dává nejvíce zabrat pod břehem, kde se snaží projet všechny zbytky stulíků, které kolem břehu ještě jsou. Konečně se mi podařilo úspěšně podebrat mohutného šupináče. Krásná říční ryba o váze 15kg. Třešnička na dortu tohoto víkendu. S úsměvem na tváři končím v neděli ráno tuto povedenou výpravu. Za CT Exil a Imperial baits Šulcik.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.