První v roce 2018

Díky poměrně hektické situaci v zaměstnání jsem se dostal na první letošní výpravu až polovině května. Usadil jsem se na pískovně v blízkosti mého bydliště.Vzhledem k tomu, že předpověď počasí slibovala ochlazení a déšť jsem se rozhodl lovit v místě, kde lze ryby hledat jak v hloubkách tak na mělčinách.

První v roce 2018

Díky poměrně hektické situaci v zaměstnání jsem se dostal na první letošní výpravu až polovině května. Usadil jsem se na pískovně v blízkosti mého bydliště.Vzhledem k tomu, že předpověď počasí slibovala ochlazení a déšť jsem se rozhodl lovit v místě, kde lze ryby hledat jak v hloubkách tak na mělčinách. Jako tradičně jsem vsadil na boilie v příchuti Elit ozdobené růžovou V-POPkou která byla dlouhodobě poladěná esenci Elit, EO Black Pepper a NHDC......tato kombinace funguje stále a tak nemám důvod nic měnit. Po ulovení několika manších kaprů se mě podařilo ulovit 15kg vážícího šupináče a pomyslnou třešničkou na dortu byl šupík s váhou 19,10kg.
Za Imperialbaits CZ Pavel Kahovec

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.