První přesnočka doma :)

Jak už jsem psal na konci mého posledního psaní z Labe, teť už mě čekají nádherné chvilky u vody, která mě odchovala........ Konečně zpátky na Vltavě.......

První přesnočka doma :)

Jak už jsem psal na konci mého posledního psaní z Labe, teť už mě čekají nádherné chvilky u vody, která mě odchovala........ Konečně zpátky na Vltavě.......

Večer a noc, kterou jsem s bráchou strávil u Vltavy se nesla v duchu pohody, pivka, vzpomínek na staré časy a dá se říci, že v tomto případě o ryby ani nešlo, protože moc rádi spolu posedíme a vzpomínáme na to, co bylo a co jsme tu všechno prožili.

Nezvolili jsme místo, které je na ryby vyhlášené, ale sedli jsme na hlavní tok řeky Vltavy, na zcela obyčejný flek, prostě na náš oblíbený úsek u kterého jsme postupně odrostli. Mluvili jsme mezi sebou o tom, jaké sny nám létají hlavou a co by byl náš největší úspěch právě tady na naší Vltavě. Dá se říci, že oba již dávno víme, proč sem jezdíme, ale připomenot si to není od věci a ještě, kdyz k tomu má člověk dobře vychlazené pivko, není tu co k nepochopení :)

Nakrmil jsem cca 2 kg boiliesem monster Liver 20 mm cca 35 metrů od břehu a poslal do toho své dva milované klacky Temptation MKIII. Krmil jsem blízko, protože jsem chytal přímo v hlavním korytě. Do půlnoci jsem dostal 4 kapry a moc mě překvapilo, že to tak krásně začíná :) Kapři nebyli velcí, ale svou bojovností mě naprosto ohromili. V půlnoci jsem stáhnul oba klacky (opravdu) a dokrmil cca 1 kg Liveru. Budík na 3:45 a šlo se do hajan :)

Ráno nahazuji pruty, již nekrmím a ulehám ještě do spacáku. Kolem 6 ráno mě probouzí padáček, který proměnuji v nádherného Vltaváka o váze 11 kg a když ho pouštím a on zrovna odplouvá z podlozky, jde mi do jízdy druhý prut a já po 15 minutách podebírám známého kapra na váze 15 kg :) Pěkná první letošní přesnočka na Vltavě :)

Konečně zpátky doma...........
Honza Chvapil

Vím, že mé sny na Vltavě jsou opravdu vysoké cíle, ale třeba někdy, jednou.......

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.