První podzimní mrazíky

Ahoj, zdravím všechny fanoušky značky Imperial Baits. Hlásím se vám po delší odmlce. K vodě jsem se dostal jen zřídka, a když jsem vyrazil, tak mě většinou trápila nežádoucí bílá ryba (cejni, plotice apod.).

První podzimní mrazíky
Ahoj, zdravím všechny fanoušky značky Imperial Baits. Hlásím se vám po delší odmlce. K vodě jsem se dostal jen zřídka, a když jsem vyrazil, tak mě většinou trápila nežádoucí bílá ryba (cejni, plotice apod.). Už jsem si téměř nevěřil, nic nepomáhalo. Jedinou záchranou, která přinesla výraznou změnu, byly první podzimní mrazíky s teplotou těsně kolem nuly. A to byl ten správný podzimní zlom, který dal zapomenout všem předchozím nezdarům.
Strategie, které jsem nejvíce důvěřoval byla netypická pro podzimní lov. Žádné dipované nástrahy, žádné aminogely, nebo různé posilovače nástrah… Nejlepší volbou byly obyčejně neobyčejné kuličky boilie v průměru od 14 do 20 mm a to Elite-Strawberry a další úspěšnou nástrahou, kterou jsem byl mile překvapen, bylo boilie Monster´s Paradise ve stejném průměru.
Byl jsem rád, že moje strategie zafungovala na jedničku !! Hodně mi k úspěchu dopomohl mix partiklu řekpy a pšenice, doplněný o nedipované kuličky boilie. Záběry chodily na oba dva druhy boilie a já si dokonale užíval tu podzimní atmosféru doušek po doušku.
Přeji Vám všem úspěšný zbytek sezóny pod vlajkou Imperial Baits a ať vám to jezdí. PS: V polovině listopadu se chystám s dobrým kamarádem na delší tažení uzavřít rybářskou sezónu na Tovačov. Snad se bude dařit!!! We love to fish!
A díky Svatý Petře za nadílku v podobě krásných kaprů

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.