Prosincová řeka

Tento prosinec byl nezvykle teplý a tak mi dovolil vzít s sebou i mémo malého parťáka. Je ale jasné, že takového malého dobrodruha to nemůže bavit celý den, Takte tomu jsem musel přizpůsobit celou strategii lovu. Vybral jsem klidné a hluboké místo na řece, která mi teče za domem. V klidu po výborném obědě vyrážíme k vodě.

Prosincová řeka

Tento prosinec byl nezvykle teplý a tak mi dovolil vzít s sebou i mémo malého parťáka. Je ale jasné, že takového malého dobrodruha to nemůže bavit celý den, Takte tomu jsem musel přizpůsobit celou strategii lovu. Vybral jsem klidné a hluboké místo na řece, která mi teče za domem. V klidu po výborném obědě vyrážíme k vodě. Kolem 14 jsme na místě. Nemám v plánu žádné velké krmné kampaně. Ryby tu jsou, tak není třeba zkoušet žádná složitá kouzla. Vsadil jsem na maxumálně atraktivní nástrahu a tou byla 16mm Elite Strawberry s kouskem korku na nadlehčení. Do PVA dádám 3 nadrcené kuličky stejné příchuti. Opatrně pokládám montáž hned pod navigaci. Kousek ode mě poproudu se dno prudce zvedá nahoru a toto místo může být to pravé…

Neuteklo ani 30 minut a prut se rozjíždí. Po pár minutách je na břehu hezký desetikiláček. Není sice tak krásně barevný, jak je tu v tomto období zvykem, ale v ledové vodě se počítá každá ryba :o) Uděláme pár rychlých fotek a společně kapříka pouštíme. Začíná se pomalu smrákat, tak to balíme a mažeme domů za maminkou na teplý čaj s bábovkou, na kterou nás v příchozí zprávě láká :o)

Pescador

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.