Překvapení na řece

Ahoj všichni, minulý týden jsem si našel, společně s tátou, čas na vycházku k druhé největší řece zde v ČR, která není z hlediska velkých kaprů moc vyhledávána. První den po příjezdu nám vše skvěle hrálo do karet…minimum rybářů na tomto úseku, skvělé počasí pro lov i to, že zhruba půl hodinu po náhozu byla první jízda. Kapr na prutu tátovi vydržel asi minutu a poté se vypnul.

Překvapení na řece

Ahoj všichni, minulý týden jsem si našel, společně s tátou, čas na vycházku k druhé největší řece zde v ČR, která není z hlediska velkých kaprů moc vyhledávána. První den po příjezdu nám vše skvěle hrálo do karet…minimum rybářů na tomto úseku, skvělé počasí pro lov i to, že zhruba půl hodinu po náhozu byla první jízda. Kapr na prutu tátovi vydržel asi minutu a poté se vypnul.

Přes den se ani jednou nic zázračného nedělo, ale když se setmělo tak se vše změnilo a po první noci, když jsme ve dvou udělali 17 jízd jsme mysleli, že jsme na jiném revíru. Bohužel nám velké množství ryb padalo. Druhý den, jak už jsem zmínil se nic zázračného nedělo, začalo se stmívat a kapři se nám opět začali ukazovat nad zakrmenýmy místy a brzy přišly i první záběry. Po popřání tátovi na „krátkou dobrou“ jsme se viděli až ráno, kdy jsme si řekli naše skóre této noci a při součtu vyšlo, že jsme měli 12 záběrů. Dálší dvě noci jsme udělali každý asi tři záběry. Docela velké množství ryb nám spadlo, ale i přesto jsme chytili cca 10 kaprů menší velikosti a tři větší krasavce. Suprově fungovaly nástrahy Monster's Paradise meets Elite, Elite a Elite Strawberry.

Všem přeji aby se jim s nástrahami od Imperialu dařilo tak jako nám. Domino

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.