Poklady ze studené vody

Ahoj, posilam zprávu od vody z několika prosincových výprav, které sem podnikl na českých svazových vodách.

Poklady ze studené vody
Nová akvizice našeho Imperial Baits teamu Michal Vánik aka Čuli nám zaslal první report ze svých prosincových výprav. Nato, že výrobky Imperial Baits začal používat teprve poslední měsíc roku 2015 se mu podařilo z chladné vody vydolovat několik opravdových pokladů. Blahopřejeme a těšíme se na další úlovky!
Ahoj, posilam zprávu od vody z několika prosincových výprav, které sem podnikl na českých svazových vodách. Teplota vody nám sice klesla, ale na aktivitě ryb to znát příliš nebylo. Přes opravdu velké množství kaprů s hmotností 4–7kg bylo velmi těžké se prochytat k vetší rybě. Svatý Petr byl ale nakloněný na mou stranu a nějakou tu rybu mi poslal. K tomu mi pomohlo boilies Elite Strawberry 20mm v kombinaci s 16mm V-Pops Elite Strawberry a Flying Pop Ups Banana 16mm, přelité totožnými esencemi. Všechny ryby byly v parádní kondici a svedly se mnou krásný souboj. S pozdravem, ČULI

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.