Podzimní zahraniční výprava

Po roce plných povinností, jsem se taky konečně urval a vyrazil za hranice ČR.

Podzimní zahraniční výprava

Po roce plných povinností, jsem se taky konečně urval a vyrazil za hranice ČR. Času nebylo mnoho, i tak jsem ulovil pár krásných kaprů. Toho největšího, jak u mě bývá zvykem, se mi podařilo zdolat až poslední ráno výpravy.

Měl nádherných 21,5kg! Nevím, jestli mi k tomu dopomohla taktika. Kdy se snažím na krmná místa moc nejezdit a jsem schopen tam nástrahu klidně tři dny nechat bez povšimnutí. Nebo to je prostě jen štěstí…i tak jsem měl neskutečnou radost z opětovného překonání oné magické hranice 20kg.

Velkou službu udělalo boilies Monster´s Paradise o průměru 24mm, které jsem používal pouze pro krmení a mezi to jsem pokládal plovoucí boilies Elitte Strawberry v esenci Black Pepper. To vše jsem ještě obalil v gelu. Tato kombinace mi přinesla ty největší ryby výpravy a nikdy nechybí alespoň na jednom prutu. Na druhém prutu jsem tentokrát chytal 24mm boilies Crawfish, které si připsalo také pár krásných ryb. Byl to krásně strávený čas u vody a já se už zase nemůžu dočkat další výpravy…za Imperial Baits Martin Jandík

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.