Podzimní Slovensko

Podzimní týden na slovenské svazovce mi drobet překazilo počasí. Po příjezdu, se na plno rozjelo babí léto. S kapry to hodně zamávalo a záběrů nebylo mnoho.

Podzimní Slovensko

Podzimní týden na slovenské svazovce mi drobet překazilo počasí. Po příjezdu, se na plno rozjelo babí léto. S kapry to hodně zamávalo a záběrů nebylo mnoho.

Hned první večer, se mi díky novince Elite Strawberry o průměru 30mm, podařilo zdolat z 800m vyvážky, zatím mého největšího šupináče z této vody. Bohužel to byla první a poslední větší ryba výpravy. Po dalších třech dnech bez kontaktu, jsem se rozhodl, jednu bójku převézt blíž na cca 400m. Místo rozkrmuji velkým množstvím tygřáku a boiliem Uncle Baits a Banana.

Vše o průměru 20mm. Zároveň s tím předělávám i koncovou montáž. Zjemňuji celou sestavu a jako nástrahu volím červenou 16mm pop-up, zalitou esencí Black Pepper, pod kterou ještě přidávám tygří ořech. Díky tomuto rouhodnutí se mi podařilo zdolat ještě pár krásných ryb, byť nepatřily k těm největším. Velké poděkovaní patří mému kamarádovi Robovi, který se o mě celý týden staral jako o miminko a mně ke štestí vůbec nic nechybělo. Za Imperial Baits Martin Jandík

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.