Podzimní Řeka

Dlouholetý kamarád Pavel mi zavolal, že by rád přijel a že bychom vyrazili k vodě. Od Plzně to k nám má pěkný kus cesty a proto jsme všechno domluvili po telefonu už s předstihem.

Podzimní Řeka

Dlouholetý kamarád Pavel mi zavolal, že by rád přijel a že bychom vyrazili k vodě. Od Plzně to k nám má pěkný kus cesty a proto jsme všechno domluvili po telefonu už s předstihem. Je sice konec září, ale panovali letní teploty a moc to nevypadalo na nějaký úspěch. No nebyl jsem zrovna optimista.

Vsadil jsem na novinku boilie Scopana o průměru 20mm a plovoucí V – POP UP žluté barvy zalité NHDC sladidlem a esencí Scopex. Na druhou montáž jsem zvolil Monster Liver průměr 24mm.

Tyto návnady se ukázaly jako skvělá volba. Za výpravu jsem nachytal 14 kaprů, dva z toho byli přes 15kg. Pavel měl smůlu na větší ryby. Bohužel kvůli vadě a prasknutí háčku o nějakou tu rybu přišel. I s tím musí rybář počítat… Naštěstí je Pavel velký bojovník a nevzdává se :-) I po malém neúspěchu se ukáže za měsíc znovu :-)

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.