Podzimní jednodenní vycházky...

Spousta lidí se těší na podzim, kdy to začne trochu foukat, listí se začne zbarvovat do fantastických barev, které se snad nedají ani namalovat a za pár týdnů už listí létá všude mezi námi a všichni už víme, že se blíží zima.

Podzimní jednodenní vycházky...
Spousta lidí se těší na podzim, kdy to začne trochu foukat, listí se začne zbarvovat do fantastických barev, které se snad nedají ani namalovat a za pár týdnů už listí létá všude mezi námi a všichni už víme, že se blíží zima. Někdo podzim nemá rád, ale my kapraři na něj vlastně doslova čekáme….. Kapři přijímají potravu jak nikdy, protože vědí, že se musí nafutrovat, aby překonali tuhou zimu a na jaře byli v pořádku. Sice si poslední dobou počasí dělá co chce a ryby moc nespolupracují, protože 17 stupňů v listopadu, no to už je fakt moc J. V tomto období mám nejraději lysce, protože jsou nádherně zbarvení, úplně stejně jako listí na stromech a toto období si opravdu užívám…….
Vydal jsem se na čtyři jednodenní vycházky a vzhledem k tomu, že bylo opravdu teplo se moc nedařilo, ale stejně jsem nějakou tu rybku dostal. První vycházka dopadla tak, že jsem na boilies Monster´s Paradise dostal šupíka kolem 7 kg. Druhá vycházka skončila bez ryby, třetí vycházka šupík také kolem 6–7 kg na boilies Elite Strawberry a po něm kapřík kolem 5 kg a čtvrtá vycházka dopadla super, ale na nic, protože jsem na Strawberrku udělal záběr 10 metrů od břehu od hodně slušné ryby, o kterou jsem ale bohužel přišel…….

Teď už jdu dávat dohromady zprávu od vody z Labe, kde se povedlo chytit pár pěkných a jednu super rybu…… Přeji pěkný podzim a hodně slušných ryb, ale hlavně si to pořádně užijte, podzim je nádherný….. ,,Drak,,

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.