Podzimní druhá šance

Jak kamarád Pavel slíbil, tak se stalo a po měsíci jsme se opět setkali na našem oblíbeném lovném místě. Pavel už chytal a právě ve chvíli, kdy jsem přijel, měl záběr.

Podzimní druhá šance

Jak kamarád Pavel slíbil, tak se stalo a po měsíci jsme se opět setkali na našem oblíbeném lovném místě. Pavel už chytal a právě ve chvíli, kdy jsem přijel, měl záběr. Rychle jsem mu vzal podběrák a šel mu pomoci. Místo očekávaného kapra se nám pod nohami objevil cca 90 cm velký sumec…

Na nic jsem nečekal a šel si vybalit věci. Mezi tím jsem sledoval, jak má Pavel záběr za záběrem, ale jen od větších plotic a cejnů. Jen jsem si pomyslel, že nám to „pěkně“ začíná. Na obě montáže jsem si nachystal boilies Monster Liver o průměru 24 mm. Do večera jsem neměl jediný záběr, to mě nebavilo…Ale rybařina není jen o záběrech, ale i o čekání.

Kdo si počká, ten se dočká… :-) Druhý den dopoledne, když jsem se chystal fotit Pavla s úlovkem se mi také rozjel prut a nakonec jsme se radovali z krásného doubla :-D Nakonec se výprava přeci jen ukázala na kapříky bohatá.

Z vody jsem úspěšně dostal 9 ryb já a 3 i Pavel. Největší kapři naší krátké a tentokrát na déšť bohaté výpravy vážili 12kg, 11,5kg a dvakrát 11kg. Monster Liver byla opět ta nejlepší volba

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.