Podvečerní koupání

Po prudké změně počasí jsem opět vyrazil na místo činu. Je tomu týden co jsem zde byl naposledy. Byl jsem zvědaví co se bude dít. Plánoval jsem si trošku potahat menší sortu kapříku a den si náležitě užít. Vzal jsem si pytlík 16mm kuliček Osmotic-Spice a na druhý prut Monster-Liver 20 mm na jistotu.

Podvečerní koupání

16mm kuličky byly dobrá volba pro rychlé chytání všech možných velikostí dorostenců. V průběhu celého dne jsem se báječně bavil pravidelnými záběry. Celkem jsem na Osmotic udělal asi 10 záběrů. Na 20mm kuličku Monster-Liver jsem udělal dva záběry a obě krásné ryby. První na obě oči slepý šupináč a můj starý dobrý známí lysec s váhou 13kg. Je až k nevíře, že jsem po týdnu chytl tuto rybu znovu, na stejném místě, ve stejný den jen v jinou hodinu . Je to další impulz k tomu změnit lokál a přesunout se jinam min. opět na jiný flek možná rovnou na jiný revír. Uvidíme jak se nakonec rozhodnu zda tímto mé putování zde ukončím či ještě jim dám šanci, jelikož prozatím moje mise splněna není a největší starý mohykán této vody mi stále uniká.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.