Pod bodem mrazu - přání do roku 2017

Zdravím všechny kolegy od Imperial Baits a ostatní samozřejmě také, těšil jsem se na to, až klesnou teploty pod bod mrazu a já budu moci vyrazit k vodě, protože v tomto období lovím kapry obvzlášť rád. Také jsem se těšil, až vyzkouším vybroušenou pecku od IB a tím je boilies Banán Cold Water ! Je to pár týdnů, co jsem se stavil na pokec a právě pro toto boilies u Davida a už jsem myslel jen na to, až budu u vody a vyzkouším ho.

Pod bodem mrazu - přání do roku 2017

Zdravím všechny kolegy od Imperial Baits a ostatní samozřejmě také

Těšil jsem se na to, až klesnou teploty pod bod mrazu a já budu moci vyrazit k vodě, protože v tomto období lovím kapry obvzlášť rád. Také jsem se těšil, až vyzkouším vybroušenou pecku od IB a tím je boilies Banán Cold Water ! Je to pár týdnů, co jsem se stavil na pokec a právě pro toto boilies u Davida a už jsem myslel jen na to, až budu u vody a vyzkouším ho.

K řece Vltavě jsem se dostal dá se říci těsně před Štědrým dnem a strávil jsem tam krásných 6 hodin s banánem CW. Kapříkům se zrovna moc papat nechtělo, ale nakonec jsem vykouzlil 2 záběry a domů jsem odjížděl spokojený, protože jsem ze dvou záběrů udělal 2 nádherné ryby.

Boilies Banán CW je zcela jiné boilies, než všechny ostatní od Imperialu. Je měkké, rychle se rozpouští, ale tím způsobem, že uvolňuje vůni a láká ryby. Neodlupuje se, tím pádem zůstává v celku a k ještě rychlejsí akci doporučuji kuličku klidně ořezat cca do velikosti 18 mm , nebo si pár kuliček dopředu vylouhovat ve vodě (studené) a po navlečení na vlas tuto změklou kuličku nehtem hodně rozškrábat po povrchu. Výbornou volbou při chytání na Banán CW je přidání k orezané kuličce ještě 16 mm kuličku banánové pop – upky.

Boilies Banana Cold Water je velmi zajímavé, tak jsem zvědavý jak bude úspěšné v měsíci Lednu a Únoru, protože mu dám šanci a budu chytat tyto koule. Přeji všem dobrým přátelům a přátelům kaprařiny hodně štěstí, jak v soukromém životě, tak na rybách v Novém roce 2017. Hlavně přeji hodně zdraví, protože to máme jen jedno a to ostatní ? To si můžeme koupit.

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.