Po dlouhé pauze zase v akci

Ahoj všem fandům značky Imperial Baits a ne jen těm. Po opravdu dlouhé rybářské pauze jsem se konečně i já dostal na první rybářskou výpravu za kapry, samozřejmě s produkty Maxe Nollerta. Výprava byla sice jen víkendová, vyrazil jsem v sobotu ihned po práci, ale dobře jsem udělal.

Po dlouhé pauze zase v akci
Ahoj všem fandům značky Imperial Baits a ne jen těm. Po opravdu dlouhé rybářské pauze jsem se konečně i já dostal na první rybářskou výpravu za kapry, samozřejmě s produkty Maxe Nollerta. Výprava byla sice jen víkendová, vyrazil jsem v sobotu ihned po práci, ale dobře jsem udělal. Strategii lovu jsem přizpůsobil pro rybolov v krátkém časovém úseku, a proto jsem odložil kuličky bez kterých už nějaký pátek vůbec nejezdím k vodě a to Elite-strawbery, které používám spíše na delší výpravy.
Jako nástrahu jsem zvolil novinku pro letošní rok a to boilie, které není třeba nijak zvláště představovat – kuličky Birdfood banana a také povedné kuličky Crawfish, na které jsem již letos udělal první lepší rybu. Lovil jsem v blízkosti břehu kolem rákosí a druhý prut jsem měl umístněný ve velké blízkosti u potopeného stromu, s vidinou, že mi tam kapr při záběru zajede, ale přesto jsem tomuto místu věřil.
Krmil jsem jen zřídka a to pár hrstí kuliček obou druhů boilie k montáži. V poslední době jsem si hodně oblíbil PVA punčochy s nadrcenými kusy boilie, které mi dopomohly k úspěchu, který můžete vidět na fotkách. Byl jsem absolutně šťastný za povedenou super výpravu. Tímto posílám velké díky Davidovi, který bojuje na divokém Balatonu a zároveň mu chci popřát mnoho zdaru. Těším se na další chvíle strávené u vody. At se vám daří a brzy na viděnou

Zdraví Jirka

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.