Po delší době

Ahoj všem, po delší době díky prázdninam jsem se dostal konečně na ryby. Chtěl jsem mít jistotu, že si chytím rybu a proto jsem si vybral méně známý soukromý revír na jihu Čech, kde je ryba nad deset kilo poměrně úspěch. Chápu, asi si říkáte, že na soukromáku umí nachytat každý, ale když je přes den 30 stupňů a když se kaprům prostě nechce, tak je to i na mnoha soukromácích poměrně obtížné přesvědčit nějakou větší rybu.

Po delší době

Ahoj všem, po delší době díky prázdninam jsem se dostal konečně na ryby. Chtěl jsem mít jistotu, že si chytím rybu a proto jsem si vybral méně známý soukromý revír na jihu Čech, kde je ryba nad deset kilo poměrně úspěch. Chápu, asi si říkáte, že na soukromáku umí nachytat každý, ale když je přes den 30 stupňů a když se kaprům prostě nechce, tak je to i na mnoha soukromácích poměrně obtížné přesvědčit nějakou větší rybu. S sebou sem měl monster's paridese meets elite, elite strawberry, banán a v neposledni radě crawfish, nejlepe mi šlapalo první zmíněné boilies. Všechny velké ryby, které jsem v průběhu týdne na tomto revíru vytáhl byly na tento boilies, bez kterého uz na ryby nepojedu.

Když jsem přijel na tento revír, byly zde dvě party rybářů, kteří za poslední 3 dny neudělali potah a to pro mě nebyla příjemná zpráva. První a druhý den se mi podařilo chytit pár menších ryb na banán s plovkou, ale třetí den už jeden z místních mohykánů neodolal 24 mm kouli elit meat monster's paridese doplněnou gumovou plovoucí kukuřicí která ve vodě ležela 15 hodin. Následující dny se mi podařilo nachytat ještě pár místních krásně stavěných pupkatých špíglů. Zdejší ryby jsou opravdu perfektně stavěné a tak se sem ještě určitě pojedu podívat.

Domino

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.