Plachetnice

Slunce, horko, ledová káva, slečinky v plavkách… To vše je kombinace vhodná na všechno možné, jen ne k rybaření. Touha je ale silnější a tak prchám od tabulek a reportů do přírody. Voda je teplá, plná plachetnic, jachet a motorových člunů. První den chytám nádherné jeseny a tmavé cejny.

Plachetnice

Slunce, horko, ledová káva, slečinky v plavkách… To vše je kombinace vhodná na všechno možné, jen ne k rybaření. Touha je ale silnější a tak prchám od tabulek a reportů do přírody. Voda je teplá, plná plachetnic, jachet a motorových člunů. První den chytám nádherné jeseny a tmavé cejny. Mezi ně se občas zamíchá menší kapřík. S kamarádem je prima zábava, tak velikost rybek neřeším a každou si užívám. Překvapil mě pomalý rozážný záběr. Je to můj živitní úlovek. Plachetnice, které zabrala je jistě má největší za poslední roky.

Také se se mnou nemaže a bere s sebou většinu vlasce, který mám na cívce. Backleady mě před jejím riskantním manévrem kolem mělčiny neochránily… S večerem se voda zklidní, tak nastražím vymáčenou 20mm Monster Liver na místo, které nechávám odpočívzcela bez krmení. Se soumrakem se na mě usmálo štěstí a já mohu podebrat hezkého šupináče. Druhý den je čas na zábavu, tak jsem jedno místo rozkrmil 10kilogramy 15mm IB Cartptrack Amino pelet. Pod háček jsem dal polovinu 20mm Monster Liver a začal koncert. Téměř každých 10 minut mám na břehu hezkého kapříka kolem 2–5kg. Až do oběda kdy je čas balit mám o zábavu postaráno. Druhý prut, který mi dal večer předtím hezkou rybu mlčí… Jsem ale spokojený. Nějaké hezké rybu tu jistě budou a do příště počkají….

Pescador

Menu

volejte +420 731 613 162

Náš web potřebuje ke svému správnému fungování soubory cookies, pokračováním v prohlížení souhlasíte s jejich používáním. Více informací o nastavení zde.